10.05.2016

Kevin Smith Yine Korkutan Komedi Çekti

Kevin Smith hayata olan pratik bakışı ile tanıdığımız bir yönetmen. Kanada’da çektiği son filmi  “Tusk” üç yıllık aradan sonra,  korku türünü yansıtan bir geri dönüş filmi olmasına rağmen, vizyonda patladı ve seyirciden ilgi görmedi.

Kevin Smith konu hakkında: “Tusk” sınıfı geçememiş olabilir fakat kesinlikle benim yaratıcılığımı yeniden ateşledi” dedi. Tusk sonrası, Smith üç tane daha film üzerinde çalıştı ve isimlerini “True North trilogy” koydu. Bunlardan “Clerks 3″ ve  “MallBrats” çok yakında seyirciye sunulacak…

Yoga Hosers”  “Tusk” filminin adeta bir “spin-off”u ve komedi korku türünde yine Kanada’da çekilmiş bir film.

Colleen ve Colleen,  ikisi de on beş yaşında, Yoga delisi, ve okul sonrası bir markette çalışan iki arkadaştır. Çok eski çağlardan gelen bir kötü varlık, Kanada’da dirilince, var olan tüm kötü varlıklar da onun ordusuna katılır ve Colleen ve Colleen’in büyük mezuniyet partileri tehlikeye girer. İki arkadaş bu yaratıklar ile savaşmak üzere,  Montrealli bir hayalet avcısı olan Guy Lapointe ile anlaşırlar. . Lapointe ise, gelmiş geçmiş en yakışıklı aktörlerden biri olan  Johnny Depp’den başkası değildir. 

“Yoga Hosers” filminin sürprizi ise, johnny Depp’in kendi kızı Lily-Rose Depp ile birlikte filmde izleyecek olmamız Bir diğer ikinci jenerasyon ünlü ise, Smith’in kızı  Harley Quinn Smith.  Hatta Kevin Smith’in de filmde görüneceği konuşuluyor.

Bakalım, Yoga Hosers,  Tusk ‘tan daha iyi tepkiler alacak mı?

Fragman

Kaynak: indiewire