16.04.2016

Kevin Spacey Yeni Filminde Bir Kedi

 

nine lives jennifer garner

Nine Lives filminde bir kedi vücudunda kapana kıstırılmış, milyoner iş adamı rolünde  Kevin Spacey ‘i izleyeceğiz! Evet, yanlış duymadınız. Daha çok Adam Sandler’ın oynayabileceği bir film gibi duran Nine Lives filmi bir aile komedisi ve başrolünde Oscar ödüllü aktör , televizyonların acımasız politikacısı Frank Underwood rolü ile akıllarımıza kazınan Kevin Spacey var!

Filmden yeni fragman yayınlandı.

Tom Brand adında işkolik ve zengin bir iş adamı olan Kevin Spacey bir gün kendisini sevimli bir ailenin evde besledikleri kedisi Mr Fuzzypants olarak bulur. Neden böyle bir belanın kendisini bulduğunu anlayamayan Tom Brand, yeniden insan formuna dönüşebilmek için çok çalışması gerektiği fark eder.

Sonuçta daha iyi bir insan olup, çevresindekilere saygı ile davranması gerektiği çözen Kevin Spacey, bu rolünden çıkardığı dersleri, televizyondaki acımasız karakteri Frank Underwood’a da anlatabilecek mi bilinmez ama, binbir surat aktör için iki uç noktada olan bu iki rolü oynamak tam da kendisinden beklenilecek bir muziplik.

Filmin diğer oyuncuları Jennifer Garner, Robbie Amell ve Cheryl Hines. Nine Lives yurt dışında ağustos ayında gösterime girecek.

Yeni Fragman: