03.06.2017

Kingsman 2 Hazırlıkları Başladı!

Fox, Kingsman: The Secret Service‘i devam filmiyle ilerletmeyi ve Nisan 2016′da bu devam filminin yapımına başlamayı planlıyor. Ancak minik bir problem var. O da Taron Egerton‘ın bu film için müsait olup olamayacağı.

Kingsman, bu yılın erken tarihlerinde vizyondaki yerini almış ve beklenmedik bir başarı yakalamıştı. Bunda Egerton‘ın mükemmel oyunculuğunun da katkısı büyüktü. Egerton, daha sonra Robin Hood: Origins‘te başrol için imza attı. Leonardo DiCaprio’nun Appian Way‘inin yapımcılığında ilerleyen filmin Egerton‘ın kariyerine büyük bir katkı sunacağı bir gerçek. Robin Hood: Origins‘in çekimlerine Şubat 2016‘da başlanıyor ve büyük olasılıkla daha o film bitmeden Kingsman 2‘nin çekimleri başlamış olacak. Bu da bir karmaşaya neden olacakmış gibi görünüyor.

Fox‘un zaten Kingsman‘in devam filmi için Egerton‘la bir anlaşması mevcut. Yani resmî olarak şirket ne zaman filmi çekmek isterse Egerton filmde oynamakla yükümlü. Neyse ki henüz Kingsman 2’nin senaryosu tamamlanmış değil, ayrıca yönetmeninin de kim olacağı belli değil. İlk filmin yönetmeni Matthew Vaughn, yeni filmde de yönetmen koltuğunda olabilir.

Stüdyolar, daha önce Jennifer Lawrence hem X-Men: Days of Future Past hem de The Hunger Games‘te yer alırken Lawrence‘ın programı için uzlaşmıştı, aynı şey Egerton için de niçin yapılmasın ki?

Haber: Ceren Çalıcı
Kaynak: nerdist