21.05.2021

Knives Out Devam Filminin Kadrosu Zenginleşiyor

Rion Johnson’ın yönettiği ve yazdığı Knives Out’un devam filmlerinin başrolünde yine Daniel Craig var.

Craig, özel dedektif Benoit Blanc rolünü yeniden canlandıracak.

Netflix, rekor ücrete Daniel Craig’li Knives Out’un devam filmlerinin yayın hakkını satın almıştı. Şimdi de devam filmlerinde rol alacak oyuncular duyurulmaya başlandı.

Filmin kadrosunda olacağı duyurulan ilk isimler Dave Bautista ve Edward Norton idi. Şimdi de kadroya Kate Hudson katıldı. Sadece Hudson mı? Elbette ki hayır! Filmin oyuncu kadrosunda Leslie Odom Jr., Kathryn Hahn, Janelle Monáe da bulunuyor.

Netflix, Türkçeye “Bıçaklar Çekildi” olarak çevrilen 2019 yapımı bir polisiye komedi filmi olan Knives Out’un 2. ve 3. filminin yayın haklarını 450 milyon dolar gibi astronomik bir bedele satın aldı. Filmler, yönetmen Rian Johnson ve ilk dedektif hikâyesinde unutulmaz bir şekilde bir araya gelen Daniel Craig’i yeniden bir araya getirecek.

Yönetmen Rion Johnson daha önce “Star Wars: The Last Jedi”, “Looper” ve “Brick” i yönetmişti. “Knives Out” u Agatha Christie tarzı bir whodunit olarak tasavvur etti. Variety ile 2019 röportajında ​​Johnson, “… birkaç yılda bir başka bir” Knives Out “yapmaktan heyecan duyacağını” söyledi.