10.01.2020

Bıçaklar Çekildi (Knives Out)

Rian Johnson’un yönettiği Bıçaklar Çekildi (Knives Out) filminin oyuncu kadrosunda Daniel Craig, Chris Evans, Ana de Armas ile Jamie Lee Curtis yer alıyor.

Bıçaklar Çekildi (Knives Out), 10 Ocak 2020’de vizyonda!

Dünyaca ünlü yazar ve yönetmen Rian Johnson (Brick, Looper, Star Wars: Son Jedi), malikanedeki herkesin cinayet şüphelisi olduğu, günümüzde geçen eğlenceli bir cinayet / gizem filmi olan Bıçaklar Çekildi filminde, polisiye roman yazarlığı alanında bir deha olan Agatha Christie‘ye saygı duruşunda bulunuyor.

Filmde, tanınmış polisiye yazarı Harlan Thrombey (Christopher Plummer) 85. doğum günü partisinden hemen sonra malikanesinde ölü bulunduğunda, meraklı ve neşeli bir dedektif olan Benoit Blanc (Daniel Craig) cinayeti çözmesi için gizemli biri tarafından işe alınır. Harlan’ın ilişkileri kopuk ailesinden, sadık personeline, Blanc, Harlan’ın zamansız ölümünün ardındaki gerçeği ortaya çıkarmak için anlamsız kandırmacalar ve yalanlardan oluşan bir yılan hikâyesini çözmeye çalışacaktır.

Chris Evans, Ana De Armas, Jamie Lee Curtis, Don Johnson, Michael Shannon, Toni Collette, LaKeith Stanfield, Katherine Langford ve Jaeden Martell dahil olmak üzere yıldız bir oyuncu kadrosuyla, Bıçaklar Çekildi, izleyicileri filmin sonuna kadar “Katil kim?” sorusuyla merakta bırakacak bir polisiye filmi.