17.05.2021

Korku Serisi Arınma Gecesi’nin Son Halkası “Sonsuza Dek”ten Fragman

Arınma Gecesi ile korkmaya devam

2018 yılında rekorlar kıran İlk Arınma Gecesi filmiyle sıçrama yapan Blumhouse’un ünlü dehşet serisi…

Ana de la Reguera, Tenoch Huerta, Josh Lucas, Cassidy Freeman, Leven Rambin, Alejandro Edda ve Will Patton’ın rol aldığı filmi Everardo Gout yönetti, senaryo ise James DeMonaco’ya ait.

Bu yaz, kanunsuz bir çapulcu topluluğu, yıllık Arınma Gecesi’nin gün ağarırken bitmeyeceğine ve bunun yerine “Arınma Gecesi: Sonsuza Dek” ile hiç sona ermemesi gerektiğine karar verdiklerinde, bütün kurallar çiğneniyor.

Bir yer altı hareketinin üyeleri artık tek gecelik anarşi ve cinayetle tatmin olmadıklarında, bitmeyen bir kargaşa ve katliam ile Amerika’yı ele geçirmeye karar veriyor ve çığır açan yeni bir alana atılım yapıyor. Hiç kimse güvende değil!

Adela (Ana de la Reguera, Kovboylar ve Uzaylılar) ve kocası Juan (Tenoch Huerta, Days of Grace), Teksas’ta yaşamaktadır ve Juan, zengin bir aile olan Tucker Ailesi’nin çiftliğinde çalışmaktadır. Juan, Tucker ailesinin reisi olan Caleb’i (Will Patton, Cadılar Bayramı) oldukça etkiler ama bu durum Caleb’in oğlu Dylan’ın (Josh Lucas, Asfaltın Kralları) kıskançlık krizini tetikler.

Arınma Gecesi’nin ertesi sabahı, maskeli katiller çetesi, Dylan’ın karısı (Cassidy Freeman, HBO’da The Righteous Gemstones), ve kız kardeşi de (Leven Rambin, Açlık Oyunları) dahil olmak üzere Tucker Ailesine saldırır. Ülke kargaşaya sürüklenip Amerika dağılmaya başlarken, bu iki aile bir araya gelip direnmek zorunda bırakılmıştır.