14.05.2021

La Casa de Papel 5. Sezon Çekimleri Tamamlandı

ResimLa Casa de Papel Son Sezon Geliyor, Çekimler Tamamlandı

Son yılların en popüler dizilerinden La Casa de Papel, 5. sezon çekimlerini tamamladı.

Haberi Netflix, Twitter hesabında doğruladı. Miguel Ángel Silvestre ve Patrick Criado’nun da kadroda yer aldığı dizi son sezonuyla ekranlara veda edecek.

Alex Pina tarafından yaratılan ve yapımcılığını Vancouver Media’nın üstlendiği popüler İspanyol dizisi La Casa de Papel’in son sezon çekimleri geçtiğimiz yıl Ağustos ayında başlamıştı. Netflix, “Soygun olarak başlayan şey aile olarak sona erdi” şeklinde tweet atarak son sezon çekimlerinin tamamlandığı merakla bekleyen herkesle paylaştı.

Profesör olarak tanıdığımız Mario Urbaneja’nın başrolünde olduğu La Casa de Papel’in oyuncu kadrosunda Úrsula Coberó (Tokyo), Álvaro Morte (The Professor), Itziar Ituño (Lizbon), Pedro Alonso (Berlin), Miguel Herrán (Rio), Jaime Lorente (Denver), Esther Acebo (Stockholm), Enrique Arce (Arturo ), Darko Peric (Helsinki), Hovik Keuchkerian (Bogotá), Luka Peros (Marsilya), Belén Cuesta (Manila), Fernando Cayo (Coronel Tamayo), Rodrigo de la Serna (Palermo), Najwa Nimri (Müfettiş Sierra) ve José Manuel Poga (Gandía) yer alıyor.

Sense8’in Miguel Ángel Silvestre’ı ve Patrick Criado (La Gran Familia Española) 5. sezon için kadroya katıldı. Çekimleri tamamlanan dizinin ne zaman ekranlara geleceği belirsizliğini koruyor.

Kaynak: Netflix