26.07.2021

Madres Paralelas’tan İlk Tanıtım Fragmanı Yayınlandı

Venedik Film Festivali galasından önce Almodóvar’ın son filmi ”Madres Paralelas” için muhteşem bir ilk teaser yayınlandı.

Pedro Almodóvar’ın başrolünde Penelope Cruz’un yer aldığı yeni filmi Madres Paralelas’tan ilk tanıtım fragmanı yayınlandı. Yapımcı tarafından “yoğun bir drama” olarak tanımlanan “Madres Paralelas”, dünya prömiyerini 1 Eylül’de Venedik Film Festivali’nde yapacak.

Almodóvar’ın yazıp yönettiği filmde hem düzenli hem de yeni ortak çalışan Cruz ve De Palma’nın yanı sıra Milena Smit, Israel Elejalde ve Aitana Sánchez-Gijón yer alıyor.

Venedik Film Festivali’nde yayınlanan filmin özeti şöyle: “İki kadın, Janis ve Ana, doğum yapacakları bir hastane odasında karşılaşırlar. İkisi de bekar ve tesadüfen hamile kalmıştır. Orta yaşlı Janis, pişman değil ve çok mutludur. Diğeri, bir ergen olan Ana, korkmuş, pişmanlık duymuş ve travma geçirmiştir. Janis, hastane koridorlarında uyurgezerler gibi hareket ederken onu cesaretlendirmeye çalışır. Bu saatlerde ettikleri iki çift laf, ikisi arasında çok yakın bir bağ oluşturacak ve şans eseri her ikisinin de hayatını değiştirecek kadar kararlı bir şekilde gelişmeye ve karmaşıklaşmaya başlayacak.”

Fragmanın da gösterdiği gibi bu, Almodóvar’ın “Women on the Verge of a Nervous Breakdown”, “Volver”, “Bad Education, “Pain and Glory” gibi filmlerinden daha fazlası.

Kaynak: Indiewire