27.09.2018

Marvel Karakteri Daredevil 3. Sezonu ile Netlix’de

Avukat Matt Murdock Daredevil olarak yeniden aramızda

Başarılı bir avukat olan Matt Murdock, çocukken geçirdiği bir kaza sonucu gözlerini kaybeder, radyoaktif bir madde gözlerine sıçrar. Gözlerini kaybetmesine karşılık diğer duyularını geliştiren Murdock, kendini sürekli olarak psikolojik ve fiziksel olarak geliştirir.

Duyma yetisi muazzam bir seviyeye varan Murdock, kulaklarını tıpkı bir radar gibi kullanarak çevresinde olan bitenin görüntüsünü zihninde canlandırır. Bunun yanına üstün dövüş yetenekleri de eklenince Matt Murdock, son derece tehlikeli, bir suçlu olarak karşılaşmak istediğiniz son adama dönüşecektir.

İşte böyle bir kahramanı odağına alan Daredevil dizisinin üçüncü sezonu 19 Ekim’de Netflix’de yayınlanacak.

Yeni sezonda neler olacak?

Üçüncü sezonda aylardır ortalarda olmayan Matt Murdock’ın yıkık dökük bir halde yeniden ortaya çıkışına tanık olacağız. Daredevil ve avukat Matthew Murdock olmak üzere iki kimliğe sahip olan karakter, aslında hangisi olmak istediğini ve geleceğini sorgulayacak. Ezeli düşmanı Wilson Fisk’in hapisten çıkması, Matt’i zorlu bir seçim yapmaya itecek. Dizide Wilson Fisk’i Vincent D’Onofrio canlandıracak. Charlie Cox’un Murdock / Daredevil olarak yeniden karşımıza çıkacağı dizinin oyuncu kadrosunda Deborah Ann Woll, Elden Henson gibi isimler de bulunuyor.

Diziden yayınlanan tanıtım videosu