20.04.2017

Max Steel

Yönetmenliğni Stewart Hendler‘ın yaptığı  Max Steel filminin oyuncu kadrosunda Ben Winchell, Maria Bello ve Andy Garcia yer alıyor.

Max Steel  21 Nisan 2017’de vizyonda!

Film, sahip olduğu gücün farkına varan genç Max’in süper kahraman olma ve dünyayı koruma macerasını anlatıyor. Sıradan bir yaşamı olan genç Max McGrath’in hayatı Steel ile tanışmasıyla değişecektir. Max’in içinde var olan doğaüstü güçler, Steel’in rehberliğiyle ortaya çıkacaktır. Muazzam yeteneklerle donatılan Max ve arkadaşı Steel beraber gizemli maceralara atılacak ve dünyayı tehdit eden karanlık güçlere karşı savaşacaklardır.

Max McGrath, ergenlik çağında sıradan bir gençtir. Babasını kaybettikten sonra annesiyle şehre taşınır. Max, babasının eski bir dostu olan Dr. Miles Edwards’la sıkı dost olur. Dr Edwards, sayesinde vücudunun dünyadaki en büyük enerjiyi ürettiğini keşfeder. Bu enerjiyle yaşayabilmesinin tek yolu ise Steel adında bir uzaylı varlıkla birleşmesidir. Max, Steel adlı uzaylıyla birleşip el ele vererek dünyayı uzaylı saldırganlara karşı koruyacaktır.