02.11.2016

Yıldızlar Animasyonda Buluşuyor

sing

Matthew McConaugheyScarlett Johansson ve Reese Witherspoon Müthiş Bir Animasyon ile Geliyor!

“Sing” isimli animasyon filminin anonsunu yapan Universal ve Illumination Entertainment filmin kadrosunda Reese Witherspoon, Seth MacFarlane, Scarlett Johansson, John C. Reilly, Taron Egerton ve Matthew McConaughey yer alıyor.

“Sing”in, “İnsan Biçiminde” (anthropomorphic) karakterlerine sesini verecek olan yıldızların belli olmasından sonra, filmin konusu da açıklandı: “Buster Moon (McConaughey), sinema sahibi bir kaolodır. Son zamanlarda işi ile ilgili sıkıntılar yaşamaktadır. Bu sıkıntıları atlatmak için Dünya çapında bir şarkı yarışması düzenlemeye karar veren Buster, beş tane çok yetenekli yarışmacının katılımı ile müthiş bir yarışma yapmaya soyunur. Seth MacFarlane ‘nin bir fareyi, Witherspoon’un bir domuzu, Egerton’un gorili ve Johansson’ın punk rockçı bir kirpiyi seslendirdiği filmde 85 tane şarkı olacak.

Aralık 2016 tarihinde vizyona çıkacak olan animasyonda, pek çok ünlü yıldızın şarkıcılık performanslarına tanık olacağız. Universal ve Illumination’nıon ortak projesi “The Secret Life of Pets” ise, 2016 yılı yaz aylarında vizyona girecek.

Yeni Fragman