07.09.2021

Merakla Beklediğimiz The Matrix: Resurrections’dan Fragman Duyurusu

The Matrix: Resurrections “Seçim Senin, Mavi mi Kırmızı mı?”

The Matrix (1999), The Matrix Reloaded (2003) ve The Matrix Revolutions (2003) filmlerinin ardından uzun bir süre sonra dördüncü bir filmin çekilmesine karar verildiği zamandan itibaren filmin hayranları filmle ilgili detayları merakla beklemeye başladılar. Yayınlanan bir duyuru ise bu merakın iyice kabarmasını sağladı. Dördüncü film olan The Matrix: Resurrections’ın perşembe günü fragmanının yayınlanacağı duyuruldu.

Yayınlanan duyuru videosunda Matrix serisinin ünlü kırmızı ve mavi hapları ile filmle özdeşleşen yukarıdan aşağıya akan yeşil kodlar kullanıldı.

Ve işte merakla beklenen fragmanın duyurusu

İlk üç filmde Neo karakterini canlandıran Keanu Reeves dördüncü film için de sete döndü. Reeves’in rol arkadaşı, Trinity’ye hayat veren Carrie-Anne Moss da kadroda. Üçüncü filmde karşımıza çıkan Jada Pinkett Smith, dördüncü filmde de Niobe karakterini canlandıracak. Bu isimler yanında dördüncü filmde göreceğimiz oyuncular şöyle:

Christina Ricci, Priyanka Chopra Jonas, Jessica Henwick, Neil Patrick Harris, Toby Onwumere ve genç Morpheus rolünde karşımıza çıkacağı konuşulan Yahya Abdul-Mateen II.

Sosyal medyada dolaşan kısa teaser: