18.06.2017

Nefret Edilen Televizyon Karakterleri

Henry Mills, “Once Upon a Time”

Rahat olmak Henry’nin stili. Eğer herhangi biri bu çocuğun rahatlığını suçlayacak olursa büyükbabası ve büyükannesi: Snow ve Charming’i suçlayabilir. Henry’nin zor geçirdiği çocukluk ve ergen dönemlerini de göze alırsak nefret edilmesi en haksız olan karakterlerden.

Brian Krakow, “My So-Called Life”

Yüzeyde, Brian’ın tek hedefi Angela’yı havalı olmasını ve Jordan Catalano ile bir araya gelmesini engellemesi gibi gözükse de birinci sezonun sonunda gerçek Angela’yı tanıdı ve ondan uzaklaşmak için yollar aradı. Ve Brian artı olarak Angela’nın küçük ve gıcık kız kardeşi Danielle’e çok iyi davranıyordu.

Rachel Berry, “Glee”

Hırslı ve hedef odaklı olmak hiçbir zaman kötü görülmemeli. Rachel, egolarının Ohio’dan büyük olduğu karakterlerin olmasına rağmen sürekli Barbara Streisand’in özenti versiyonu olduğu için zorbalığa uğruyordu.

Felicity Smoak, “Arrow”

Felicity bir adama insanları öldürmeye bırakmasını söyleyip bir şehri bombalamış olabilir ama o şifreleri çözmekte ve Oliver Queen ile dalga geçmekte ustalaşmış çok zeki birisi. Ne yazık ki #Olicity ilişkisi başladıktan sonra Olive’ın davranışları Felicity’i işe yaramaz biri yaptı. Felicity’den nefret ediyorsan Oliver’dan da nefret etmeniz lazım.

Rachel Dunkan, “Orphan Black,

Rachel kesinlikle Sarah & Co.’ya çok fazla zarar verip tehlike unsuru olsa da göründüğü kadar sert ve kinci değil. Birkaç yerde çatlamalar gördük ve büyümeye devam ettiler. Öldürücü topuklularını giyip koridorda yürümediği zamanlarda, Rachel dünyayı ele geçirmeye çalışıyor çünkü o doğuştan hırslı biri.

Caillou, “Caillou”

Evet, Caillou’nun çok tiz bir sesi olduğu ve sesini sevmesi bir yana Calliou gerçekten o kadar da sinir bozucu değil. Her zaman rahatsız bir yüzü ve banyoda yaşadığı sinir krizleri dışında o sadece bir çocuk ve hayatta Caillou ile bir gün geçirmekten daha kötü şeyler var.

1234