18.06.2017

Nefret Edilen Televizyon Karakterleri

Gabe Lewis, “The Office”

Gabe, kadınlarla konuşmakta da yada herhangi biriyle konuşmakta çok kötü. “Güneş hakkında konuşmayı kes” gibi garip şeyler bağırmadığı sırada Gabe sadece biri tarafından sevilmeyi arıyor. Gerçekten her türden ilgiye açık olması onun ne kadar çaresiz olduğunun kanıtı.

Wes Gibbins, “How to Get Away with Murder”

Wes Gibbins gibi güzel ve yetenekli birinden nefret etmek için hiçbir neden yok. Travma üstüne travma atlatan Wes daha sonra hukuk okurken kötü bir işe girdi. Hep çılgın olaylar başına gelirken nasıl sakin kalabilirdi ki?

Betty Draper, “Mad Men”

İtalyanca konuşmasından aptal olmadığını anladığımız Betty’de güzellikten daha fazlası var. Don’ı kendisine değer veren ve seven biri için terk ederken hala mükemmel biri ve anne olma dürtüleri ile uğraşıyordu. Ve Don kendisini çok defa aldatmış olmasına rağmen onu devlete teslim etmemişti.

Thomas Barrow, “Downton Abbey”

Thomas normalde herkes tarafından sevilmesi gereken insanlardan biri değildi. Küstahlığı onun sadece gerçek kişiliğini saklamak için taktığı bir maskeydi. Cinselliğini kabul etmeye çalışması onu deliye çevirmesiyle o da içten ölüymüş gibi davranmanın daha iyi olduğunu düşündü.

Kimmy Gibbler,  “Full House”

Steve Urkel’in kadın versiyonu olan Kimmy, mantarlı ayağı ve erkeklere ve yemeğe duyduğu iştah ile biliniyordu. Kimmy’nin yaptığı en kötü şey Duane’e “WHATEVER” Moffat’ı getirmesiydi ama o bu kadar nefreti hak etmiyor.

1234