18.06.2017

Nefret Edilen Televizyon Karakterleri

Nathan Scott, “One Tree Hill”

Nathan her ne kadar pislik biri gibi başlasa da dizi ilerledikçe dizideki en sevimli karakterlerden oldu. Ve Lucas parklarda takılmakla yada aynada kendisine bakmakla uğraşırken Nathan, Dan Scott’ın asla olamayacağı bir kişi oldu ve Haley’i karşılıksız sevdi.

Debbie Gallagher, “Shameless”

Küçük Debbie çok tatlı ve güvenilir olsa da genç Debbie bir o kadar sevimsizdi. Ama etrafındaki herkes tam bir karmaşa olduğu için özeneceği doğru kişi yoktu ve tek isteği sevilmek olan kayıp bir çocuktu. Nefrete gerek yok.

Fran Fine, “The Nanny”

Cırtlak olması bir yana Fran Fine’ın insanlığa karşı en büyük suçu dolabıydı. Saçı büyüktü ama esprileri ondan da büyük ve komikti.

Susan Mayer, “Desperate Housewives”

Zavallı Susan için çok fazla nefret var. Kaçık olması ve üzücü hikayeler anlatırken abartılı komedi efektleri karakterini komik yapan şeydi. Ve dizinin finalinde, karakterler arasında Susan en kötü şekilde uğurlanandı.

Jan Brady, “The Brady Brunch”

Marcia Brady’nin gölgesinde yaşamanın Jan için çok kötü olduğu kanıtlandı. Daha büyük, popüler ve havalı kız kardeşiyle yarışamadı ve üstüne Marcia, Jan’e çok kötü davranıyordu.

Kaynak: Zimbio

1234