12.03.2021

Netflix’den Yeni Romantik Komedi: Players

Haber: Ayça ÖZLEN

Gina Rodriguez, Damon Wayans Jr. & Tom Ellis, “Players” adlı Netflix filminde başrolde

Jane The Virgin dizisinden Gina Rodriguez, Happy Endings’den Damon Wayans Jr. ve Lucifer’den Tom Ellis, Netflix’te yayınlanacak romantik bir komedi olan Players’da başrolü paylaşıyor.

Oyuncular, en yakın arkadaşı Adam (Wayans) ile başarılı ilişki “oyunları” tasarlayan Chicago spor yazarı Mack (Rodriguez) ‘e odaklanan romantik komedide başrol oynayacaklar. Ancak beklenmedik bir şekilde hedeflerinden birine (Ellis) âşık olduğunda, gerçek bir ilişki fikriyle yüzleşmek zorunda kalırlar.

Filmin yönetmen koltuğunda The Sleepover (Süprizli Gece) and Pitch Perfect 3(Mükemmel Uyum 3) yönetmeni Trish Sie oturuyor. Senaryoyu ise, özgeçmişinde “Ozark”, “Marvel’s Daredevil” ve “The Power” ın yer aldığı Whit Anderson kaleme alıyor.

Yapımcılar arasında Marc Platt Productions için Marc Platt ve Ryan Christians ve Campfire için Ross Dinerstein yer alıyor. Rodriguez ve Molly Breeskin, filmin yürütücü yapımcılığını şirketleri I Can and I Will Productions aracılığıyla yapacak. Campfire’dan Ross Girard ve Dan Clarke da yönetici yapımcılığını üstleniyor.

Bir melodram olan Jane the Virgin ile çıkış yapan Gina Rodriguez, geçtiğimiz yılın Netflix romantik komedisi Someone Great’de başrolü oynuyordu.

Damon Wayans ise Zooey Deschanel’in yanında “New Girl” ün birkaç sezonunda göründü ve ABC sitcomu “Happy Endings” deki rolüyle beğeni topladı. Bir başka Netflix romantik komedi mezunu olan Wayans, “Aşk Garantili” filminde sonsuz bir aşk yaşayan Washington’lu olarak rol aldı. Ayrıca “Barb and Star Go to Vista Del Mar” da da küçük bir rolü vardı.

Öte yandan Tom Ellis, Fox / Netflix dizisi Lucifer’de altı sezon boyunca Lucifer Morningstar olarak rol aldı.

Netflix filmi Players’ın yayın tarihi henüz belli değil. Yeni gelişmeler için takipte kalın.

Kaynak: Variety, Deadline