08.12.2016

Çılgın Ofis Partisi (Office Christmas Party)

Josh Gordon ve Will Speck’in birlikte yönettiği Çılgın Ofis Partisi (Office Christmas Party) filminin oyuncu kadrosunda Jennifer Aniston, Jason Bateman, Olivia Munn, T. J. Miller ve Jillian Bell yer alıyor.

Çılgın Ofis Partisi  9 Aralık 2016’da sinemalarda !

“Amerika’nın sayılı şirketlerinden birinin CEO’su (Jennifer Aniston) şirketi kurtarmak ve büyük bir satış anlaşması imzalamak için potansiyel bir  müşteriyi büyük bir Yılbaşı Partisi ile ikna etmeye çalışır. Ancak gece beklendiği gibi sıradan bir yılbaşı partisi olmaktan çıkar. Çılgın Ofis Partisi (Office Christmas Party) şimdiye kadar izlediğiniz en sıra dışı ve komik olayların gerçekleşeceği komik bir geceye tanıklık etmenizi sağlayacak, gülmeye hazır olun. “

Çılgın Ofis Partisi‘nde, CEO (Jennifer Aniston) eğlence düşkünü ağabeyinin şubesini kapatmaya çalışınca, o (T. J. Miller) ve baş teknoloji sorumlusu (Jason Bateman), potansiyel bir müşteriyi etkilemek ve işlerini kurtaracak bir satış anlaşması yapmak için çalışanlarını bir araya getirip muazzam bir ofis Noel partisi vermek zorunda kalır. Yönetmen Will Speck ve Josh Gordon‘ın en yeni komedi filminde, Olivia Munn, Jillian Bell, Vanessa Bayer, Courtney B. Vance, Rob Corddry, Sam Richardson, Jamie Chung, Randall Park ve Kate McKinnon sezonunun en komik filminde bir araya geliyor.