19.04.2021

Olivia Colman Marvel Dizisi Secret Invasion’a Katılmak İçin Görüşmelerde

Olivia Colman knows what she's doing, even when she doesn't - Esquire Middle EastOscar adayı Colman, Marvel çıkışını yapıyor

Bu hafta sonu gerçekleşecek Oscar heyecanında en iyi film adayı The Father’daki rolüyle en iyi yardımcı kadın oyuncu Akademi Ödülü’ne aday gösterilen Olivia Colman, Marvel Studios’un bir sonraki dizisi Secret Invasion’a katılmak için görüşmelerde bulunuyor. Colman’ın dizide henüz kimi oynayacağı belli değil.

Marvel Studios daha öncelerde Samuel L. Jackson, Ben Mendelsohn ve Kingsley Ben-Adir’in Secret Invasion’un oyuncu kadrosuna katıldığını duyurmuştu.

Jackson, dizide Nick Fury rolünü yeniden canlandıracak, Mendelsohn ise “Captain Marvel” da olduğu gibi Skrull Talos’u canlandıracak. “Secret Invasion”, yıllardır dünyaya sızıp şekil değiştiren Skrull’lardan oluşan ve Captain Marvel olayları sırasında ilk kez tanışan Fury ve Talos’u konu alıyor. Colman’ın rolü gizli tutulurken, Ben-Adir baş kötü adamlardan birini oynayacak. Dizi hakkında daha fazla olay örgüsü ayrıntıları gizli tutulurken, Marvel konu hakkında yorum yapmayı reddetti.

What Is Marvel's SECRET INVASION? - NerdistKyle Bradstreet’in yazıp, yönetici yapımcılığını üstleneceği Invasion’un çekimleri İngiltere ve Avrupa’da olmak üzere sonbahar çekimi olarak planlanıyor.  Yapımcılığını Disney Plus’taki diğer tüm Marvel dizileri gibi, Marvel Studios yapacak.

Colman, 2018’deki The Favourite filminde Emma Stone ve Rachel Weisz ile başrollerini paylaştığı filmle Oscar kazanmış, Netflix’in The Crown dizisinde Kraliçe II. Elizabeth rolündeki muhteşem çalışmasıyla da seyirci karşısında büyük beğeni toplamıştı. En son Florian Zeller imzalı The Father’da En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu Oscar adaylığı kazandı. Gelecek projeleri arasında Sony Pictures Animation’ın The Mitchells vs the Machines var.

Kaynak: The Hollywood Reporter, Variety