19.03.2018

Oscar Isaac ve Ben Affleck Netflix Filmi Triple Frontier’de

Oscar Isaac ve Ben Affleck Triple Frontier’de birlikte rol alacak

Yönetmenliğini J.C. Chandor‘ın yapacağı suç ve macera türlerini harmanlayan Netflix filmi Triple Frontier‘de Oscar Isaac ve Ben Affleck‘in yer alacağı haberi resmileşti.

Son yılların yükselişteki ismi Oscar Isaac, 2014 yağımı A Most Violent Year‘da birlikte çalıştığı yönetmen J.C. Chandor ile yeniden bir araya gelmiş olacak.

2010 yılından bu yana gündemde olan Triple Frontier filmi ilk önce Tom Hanks‘in başrolüne olduğu ve Kathryn Bigelow‘un yöneteceği bir filmdi. Hatta Channing Tatum, Johnny Depp ve Tom Hardy gibi ünlü isimlerin isimleri hep bu proje için geçmişti.

Triple Frontier adını Argentina, Brazil ve Paraguay arasındaki sınır bölgesinden alıyor. Buna göre filmin Güney Amerika uyuşturucu trafiğine odaklanması bekleniyor.

Affleck ve Isaac, Oahu adasında mayıs ayında başlayacak çekimlere hazırlanıyorlar. Hatta Hawaii’de filmin diğer oyuncuları Charlie Hunnam ve Garret Hedlund ile görüntülendiler. Filmin bir diğer oyuncusu da Narcos ve Game of Thrones’la iyice tanınırlığını artıran Pedro Pascal.

Kaynak: screenrant