27.07.2021

Oscar Isaac’li İntikam Gerilim Filmi The Card Counter’dan Resmi Fragman

The Card Counter / Kart Sayacı Film Fragmanı - OrtaKoltukUsta yönetmen Paul Schrader’ın Oscar Isaac’in başrolünde yer aldığı yeni filmi The Card Counter’dan resmi bir fragman yayınlandı. The Card Counter eylül ayında Venedik Film Festivali’nde Altın Aslan için yarışacak.

Schrader’ın kendine özgü sinematik yoğunluğuyla anlatılan intikam gerilim filmi, eski bir askeri sorgulayıcıdan kumarbaz olup geçmiş kararlarının hayaletlerine musallat olmanın hikâyesini anlatıyor. Oscar Isaac, Tiffany Haddish, Tye Sheridan ve Willem Dafoe’nun perçinleyici performanslarını içeren The Card Counter, 2021 Venedik Film Festivali’nde dünya prömiyerini yapacak. Film, festivalin yarışma bölümünde Altın Aslan için yarışacak. The Card Counter, Venedik’in yarışma bölümünde Maggie Gyllenhaal’ın “The Lost Daughter”, Pablo Larrain’in “Spencer”, Pedro Almodovar’ın “Madres paralelas” ve daha fazlasının karşısında izleyicinin beğenisine sunulacak.

Martin Scorsese, “The Card Counter”da yönetici yapımcı olarak görev yapıyor ve post prodüksiyonda filmin şekillenmesine yardımcı oldu.

Focus Features soğuk intikam gerilimi “The Card Counter” Venedik’deki gösteriminden sonra 10 Eylül’de vizyona girecek. Resmi fragmanı aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

Kaynak: Indiewire