20.06.2017

Pablo Schreiber Wolverine’i Oynamak İstiyor

American Gods Yıldızı Pablo Schreiber Wolverine’i Oynamak İstiyor

American Gods oyuncusu Pablo Schreiber hali hazırda boş olan Wolverine rolü için kendini ortaya atan ilk isimlerden birisi. Hugh Jackman Wolverine’in pençelerini son kez Logan filminde giyeceğini tekrar tekrar söyledi.

Dizinin son sezonunun bitmesi üzerine yapılan bir röportajda Schreiber özellikle iki süper kahraman karakterini oynamayı istediğini söyledi. İlginçtir ki Pablo’nun kardeşi Liev, X-Men Origins: Wolverine filminde Wolverine’in kardeşi Sabretooth karakterini canlandırmıştı. Wolverine ve Sabretooth için Schreiber kardeşlerin bir araya gelme ihtimali sorulduğunda ise Pablo beklentileri düşük tuttu:

“Küçükken tam bir Wolverine ve Daredevil hayranıydım. İkisi de benim favori karakterim ve herhangi birini oynama fırsatını gözümü kırpmadan kabul ederim. Zaten Hugh Wolverine ile yollarını ayırmışken belki de yeni bir Wolverine görmenin zamanıdır. Hatta belki Sabretooth için de yenilik zamanıdır çünkü Liev’in benim Wolverine’ime Sabretooth olmayı kabul edeceğini sanmıyorum.”

Yakın zaman için Wolverine emekli olmuş gibi gözüküyor, bunun yanında 20th Century Fox karakteri yeni bir oyuncuya vermeden önce biraz gözlerden uzak kalmasını isteyecektir.

Haber: İrem Yurtsever