12.10.2016

Power Rangers’ın İlk Tanıtım Videosu

power-rangers

Biraz Chronicle ve Biraz Fazla Ciddi!

Karakterlerin oldukça ilgi çekici posterlerini yayınlamasının ardından, Lionsgate yeni Power Rangers filmi için ilk tanıtım videosunu yayınladı. Ancak videoda, Power Rangers’ın takım olarak aksiyon sahnelerine pek yer verilmezken daha çok karakterlerin Power Rangers olmadan önceki hikayelerinin gösterilmesi dikkat çekti.

Açıkçası, filmin ilk tanıtım videosu şu haliyle çok iç açıcı durmuyor. Hikâyede karakterler çevrelerinde uyum sorunu çeken tipik gençler olarak gösterilirken, film Chronicle filmine benzer bir şekilde ilerliyor ve beklediğimizden çok daha ciddi bir film havasında ilerliyor.

Bu hatıralarımızda eğlenceli ve komik olarak yer eden Power Rangers sevenlerini hayal kırıklığına uğratır mı? Mümkün, ama ana karakterleri sonunda Power Rangers kıyafetleriyle aksiyon içinde gördüğümüzde fikrimiz değişebilir, dolayısıyla yeni fragmanları sabırsızlıkla bekliyoruz.

Filmin ana karakterlerini Dacre Montgomery (Kırmızı Ranger), RJ Cycler (Mavi Ranger), Naomi Scott (Pembe Ranger), Becky G (Sarı Ranger) ve Ludi Lin (Siyah Ranger) canlandırıyor. Filmin önümüzdeki yıl 24 Mart’ta gösterime girmesi planlanıyor.

Haber: Gizem Akıncı
Kaynak: heyuguys