03.06.2017

Quicksilver Babasını Bulacak mı?

Yönetmen Bryan Singer, “X-Men: Days Of Future Past”tan sonra kolaylıkla X-Men evreninin sevilen karakterlerden biri haline dönüşen Quicksilver’ı “X-Men: Apocalypse”de daha çok göreceğimizi söylemişti.

Geçtiğimiz günlerde Details’e konuşan Evan Peters‘ın sözleri de bunu doğrular nitelikte. Öncelikle film hakkında “Şimdiye kadar ki en büyük X-Men filmi. Kıyamet hakkında, bu yüzden kapsamı çok daha büyük.” diyen Peters, sözlerine karakteri hakkında da bazı ipuçları vererek devam etti. “Benim karakterimin hikâyesi de, babasını arayıp, onu bulmak istemesi. Burada başlıyor, daha sonra da X-Men trenine atlayarak, dünyayı yok etmek isteyen Apocalypse’yi durdurmaya çalışıyor.”

Çizgi romanda, Quicksilver’ın babasının Magneto olduğu düşünülürse, Bryan Singer’ın bu noktaya dikkat çekeceği düşünülüyor. Serinin bir önceki filmi “X-Men Days Of Future Past”ta Quicksilver’ın Magneto’nun oğlu olduğu ima edilmişti.

Bunun haricinde Le Journal De Montreal’a göre Hugh Jackman, Wolverine olarak filmde gözükebilir ancak bu kimse tarafından onaylanmadı.

“X-Men: Apocalypse” 27 Mayıs 2016’da vizyona girecek.

Haber: Selin Özçelik
Kaynak: indiewire