14.05.2021

Robert De Niro Killers of the Flower Moon Çekimlerinde Bacağını Sakatladı

Robert De Niro Sette Sakatlandı

Robert De Niro, Leonardo DiCaprio ile oynadığı Martin Scorsese’in yönettiği Killers of the Flower Moon film çekimlerinde bacağını sakatladı.

Oklahoma’daki sette bacağını inciten De Niro’nun durumunun ne kadar ciddi olduğu henüz bilinmiyor.

** Güncelleme **

Yaralanma sette değil De Niro’nun evinde meydana geldi. De Niro’nun sözcüsü Stan Rosenfield, yaralanmanın kuadriseps kasında olduğunu belirtti. Rosenfield yaptığı açıklamada ”Robert De Niro, Martin Scorsese’nin Killers of the Flower Moon filminin çekimi için Oklahoma’daki evinde iken New York’ta tıbbi olarak tedavi edilecek olan kuadriseps kasını yaraladı. Üç hafta daha çekim yapması planlanmadığı için bu, prodüksiyonu etkilemeyecek” dedi.

Film, Osage Nation üyelerinin seri cinayetlerini çözmeye çalışan, yeni kurulan Bureau of Investigation hakkında David Grann’in en çok satan kurgusal olmayan kitabından uyarlandı. Projede ayrıca Jesse Plemons, Tantoo Cardinal, Pat Healy ve Lily Gladstone yer alıyor.

Yaklaşık 200 milyon dolara yakın bütçeye sahip olan büyük ölçekli prodüksiyon, Pazartesi günü DiCaprio ve Gladstone’un yer aldığı ilk görseli paylaşmıştı.