16.08.2021

Ryan Reynolds’lı Free Guy Vizyonda Devamı Yolda

Free Guy’ın devam filmi yolda

Ülkemizde vizyona giren adıyla Gerçek Kahraman’ın başrollerini Ryan Reynolds, Jodie Comer, Joe Keery, Lil Rel Howery, Utkarsh Ambudkar ve Taika Waititi paylaşıyor. 

Film, açılış haftasında küçük bir sürpriz yaparak 28.4 milyon dolar elde etti. Gişedeki bu başarı da devam filminin yolunu açtı.

Box-office’in hafta sonu liderliğini elde eden filmin devamı da başrol oyuncusu Ryan Reynolds tarafından duyuruldu. Reynolds, sosyal medya hesabından Disney’in filmin devamını resmi olarak istediğini söyledi.

Vizyonda izlemek isteyenler için filmin konusu şöyle:

Guy (Ryan Reynolds), Free City Bank’da basit bir hayat yaşayan bir banka memurudur. Her zaman pozitif enerji ve neşeli bir iyimserlik yayar ve yine her zaman güzel bir kahve içmeye hazırdır. En iyi arkadaşı Buddy (Lil Rel Howery) gibi, o da yaşam sevinciyle doludur, ancak Guy, aşırı şiddet içeren, serbest-dünya video oyunu “Free City”de bir arka plan oyuncusu olduğunu keşfedince her şey değişir. Açgözlü patron Antwan (Taika Waititi) tarafından yönetilen Soonami Stüdyoları tarafından yayınlanan “Free City”, kaos ve yıkımın hüküm sürdüğü çok popüler bir oyundur. Oyuncular, kışkırtılmasa da düşmanlık ve barbarlık eylemleri gerçekleştirerek oyun içinde seviye atlayarak arsız bir varoluş yaşarlar. Guy, oyunda yönünü bulmasına ve bildiği tek hayatın gerçek olmadığı gerçeğiyle yüzleşmesine yardımcı olan seksi Molotovgirl (Jodie Comer) ile tanışır ve hemen ona âşık olur. Gerçek dünyadaki adı Millie olan Molotovgirl’ün, Soonami ile bir derdi vardır, çünkü Antwan’ın kodları kendisiyle, arkadaşı olan Soonami programcısı Keys’in (Joe Keery) şirkete sattığı bir oyundan aldığına inanmaktadır.