05.02.2017

Sette Kafası Güzel Olan Oyuncular

Bazı sahneleri çekmek zordur, oyuncular biraz kafayı bulmak ister o sahnelerden önce. Bu sahneler çoğunlukla sevişme sahneleridir ancak sete sarhoş olarak gelebilen oyuncular da yok değil. Hatta sette gerçekten ot içenler, rolünün inandırıcılığı için uyuşturucu madde kullananlar…

“Akşamdan kalma” halleriyle sete gelen oyuncular, çekeceği sahnenin stresinden bir iki tek atan ve rahatlayan oyuncular hepsi bu listede… Bazıları dedikodu ama bazıları ilk elden itiraf…

Carrie Fisher & Harrison Ford

The Empire Strikes Back (1980)

Star Wars serisinin devam filmi çekilirken Carrie Fisher, Eric Idle’ın evinde misafir olarak kalıyordu. Idle bir akşam eve Rolling Stones grubuyla geldi ve Carrie Fisher de Harrison Ford da bütün gece içtikten sonra ertesi gün çekimlere gitmek durumunda kaldılar. Fisher, o gün çekimler sırasında hâlâ sarhoş halde olduklarını söylemişti.

Jennifer Lawrence

Passengers (2016)

Jennifer Lawrence, Passengers filmindeki sevişme sahnesinden önce bir şeyler içtiğini itiraf ediyor. Hatta bunu “Gerçekten ama gerçekten sarhoştum” ifadeleriyle destekliyor. Hatta Hunger Games çekimleri öncesi de içtiğini ekliyor.

Daniel Radcliffe

Harry Potter serisi (2001-2011)

İngiliz dergisi Heat’e verdiği röportajlarda Harry Potter serisinin çekimleri sırasında çokça “partiledik” diyor Daniel Radcliffe. O kadar çok eğleniyorlarmış ki ertesi gün çekimlerine sarhoş çıkıyorlarmış.

Brad Pitt & Edward Norton

Fight Club (1999)

Brad Pitt ve Edward Norton, Fight Club’ın çekimlerine ara verdikleri bir gün, içki içerek vakit geçirmişler. Bu esnada golf sopalarıyla toplara vuran ikiliyi yönetmen Fincher kameraya almış. Filmde kullanılan bu sahne planlanmasa da yine de sarhoşken çekilen sahnelerden.

12345