04.04.2019

Shazam: 6 Güç (Shazam)

David F. Sandberg’in yönettiği Shazam: 6 Güç  filminin oyuncu kadrosunda  Mark Strong, Asher Angel, Jack Dylan Grazer ile Djimon Hounsou yer alıyor.

Shazam: 6 Güç, 05 Nisan 2019’da vizyonda!

Hepimizin içinde bir süper kahraman vardır, bunu ortaya çıkarmak için sadece biraz sihir gerekir. Billy Batson, (Angel) zorlu şartların üstesinden gelmeyi bilen 14 yaşındaki kimsesiz çocuk, “Shazam!” diye bağırdığı zaman, eski zamanlardan kalan bir büyücü sayesinde, yetişkin süper kahramana dönüşüyor.

Kaslı, heykel gibi bir vücudun içinde hâlâ bir çocuk olan kahramanımız, kendisinin bu yetişkin hâlinin, her ergenin süper güçlerle yapacağı şeyleri yaparak tadını çıkarıyor: Onlarla eğleniyor! Uçabiliyor mu? Röntgen görüşü var mı? Ellerinden şimşek fırlatabiliyor mu? Sosyal bilimler sınavından kaçabiliyor mu? Kahramanımız, bir çocuğun neşeli pervasızlığıyla yeteneklerinin sınırını sınamaya girişiyor. Ama Dr. Thaddeus Sivana’nın (Strong) kontrolündeki ölümcül kötü güçlerle mücadele etmek için, bu güçleri kısa sürede ustaca kullanmayı öğrenmesi gerekiyor.