13.08.2018

Sonbaharda Bizi Bekleyen Şahane Diziler

Wanderlust – BBC One / Netflix

Başrollerini  Toni ColletteSteven Mackintosh’un paylaştığı dizi altı bölümden oluşacak. Dizi, bir terapistin kaza sonrası evliliğini kurtarma çabasına odaklanacak.

Bodyguard / BBC One

Game of Thrones ile tanıdığımız Richard Madden’ın Keeley Hawes ile başrolleri yaplaştığı dizi bir polisiye gerilim.

Vanity Fair / ITV

Downton Abbey’nin çıktığı kanalrdan yeni bir dönem draması geliyor: Vanity Fair. Thackeray’in aynı adlı romanından uyarlanan yapımda Martin Clunes, Frances de la Tour, Simon Russell Beale, Suranne Jones – ve Thackeray’i canlandıracak olan Michael Palin rol alıyor.

Maniac / Netflix

Maniac, bir akıl hastanesinde yatan iki hastanın birbirlerini tanımadan deneysel bir tedavi için rüyalar ve fantezilerde karşılaşmalarını anlatan bir kara komedi. Dizinin bütün bölümlerini Cary Fukunaga yönetti.

Emma Stone ve Jonah Hill’in başrollerde olduğu Maniac dizisi 10 bölümden oluşacak ve 21 Eylül’de yayında olacak.

Gentleman Jack / BBC One

BBC One yine bir 19. yy draması ile seyircisine seslenecek. 19. yy’da lezbiyen Anne Lister’ın hayatına odaklanacak olan dizi;  Happy ValleyScott & Bailey ve Last Tango in Halifax gibi dizilerin usta kalemi Sally Wainwright’ın kaleminden… Dizi ekim ayında yayınlanacak.

The War of the Worlds / BBC One

HG Wells’in ünlü bilim kurgusu bu kez BBC dizisi olarak ekranlara gelecek. Poldark dizisi ile tanıdığımız Eleanor Tomlinson ve Rafe Spall’un başrollerde oldukları dizide, Rupert Graves ve Robert Carlyle de rol alıyor.

The Romanoffs / Amazon

Şahane bir kadro ile ekranlara gelmeye hazırlanan dizi, Mad Men’in ünlü kreatörü Matthew Weiner’ın elinden çıkma.

Les Misérables / BBC One

Victor Hugo’nun dev eseri Sefiller defalarca sinemaya uyarlandı. Hatta en son müzikal şeklindeki uyarlamayı 2012 yılında izlemiştik. Bu ölümsüz eser, şimdi ise altı bölüm halinde televizyon ekranına gelmeye hazırlanıyor.

Başrollerde  Lily Collins, Dominic West ve David Oyelowo’yu izleyeceğimiz diziden ilk görseller yayınlandı. Yukarıdaki görsel Fantine rolünde izleyeceğimiz Lily Collins’e ait.