13.07.2021

Space Jam Yeni Efsane

Basketbol şampiyonu ve küresel ikon LeBron James, “Space Jam Yeni Efsane/Space Jam A New Legacy”de zamana meydan okuyan Bugs Bunny ile destansı bir maceraya atılıyor.

Animasyon—canlı aksiyon türündeki, Malcolm D. Lee’nin yönettiği film, Ryan Coogler ve Maverick Carter’ın da aralarında bulunduğu yenilikçi bir film yapım ekibinin imzasını taşıyor. Bazı ebeveynlerin çocuklarıyla bağ kurmak için ne kadar ileri gidebileceklerini açığa çıkaran bu dönüşümsel yolculuk iki dünyanın manik bir karışımı. Yoldan çıkmış bir yapay zeka tarafından küçük oğlu Dom’la birlikte dijital bir alana hapsedilen LeBron’un kendilerini sağ salim eve götürebilmek için yapması gereken şey, Bugs, Lola Bunny ve disiplinsizlikleriyle ünlü bütün Looney Tunes çetesine önderlik ederek sahada yapay zekanın dijitalleştirilmiş şampiyonlarına —daha önce hiç görmediğiniz profesyonel basketbol yıldızlarından oluşan süper güçlü bir kadroya— karşı onları zafere taşımaktır. Oğluyla bağını yeniden tanımlayacak ve kendimiz olmanın gücüne ışık tutacak olan, LeBron’un hayatının bu en önemli mücadelesinde Tunes’a karşı Goons. Aksiyona hazır Tunes’lar gelenekleri ezip geçiyor, benzersiz yeteneklerini süperşarjlıyor ve oyunu kendi yöntemleriyle oynayarak “Kral” James’i bile şaşırtıyorlar.

LeBron James filmin başrollerini Oscar adayı Don Cheadle, Khris Davis, Sonequa Martin—Green, yeni oyuncu Cedric Joe, Jeff Bergman, Eric Bauza ve Zendaya’yla paylaşıyor.