04.04.2021

Space Jam “Yeni Efsane”den Altyazılı Fragman ve Poster

NBA şampiyonu ve global ikon LeBron James, efsanevi Tune elemanı Bugs Bunny ile, animasyon/canlı-aksiyon “Space Jam Yeni Efsane” filminde, epik bir maceraya atılıyor.

Space Jam Yeni Efsane yakında sinemalarda

Yönetmenliğini Malcolm D. Lee’nin üstlendiği filmin yenilikçi yapım ekibinde Ryan Coogler ve Maverick Carter yer alıyorlar. Bazı ebeveynlerin çocuklarıyla bağ kurmak için ne kadar ileri gidebileceklerini açığa çıkaran bu dönüşümsel yolculuk iki dünyanın manik bir karışımı.

Düzenbaz bir yapay zeka tarafından küçük oğlu Dom’la birlikte dijital bir alana hapsedilen LeBron’ın kendilerini sağsalim eve götürebilmek için yapması gereken, Bugs, Lola Bunny ve disiplinsizlikleriyle ünlü bütün Looney Tunes çetesine önderlik ederek, sahada, yapay zekanın dijitalleştirilmiş şampiyonlarına –daha önce hiç görmediğiniz profesyonel basketbol yıldızlarından oluşan süper güçlü bir kadroya– karşı onları zafere taşımaktır. Oğluyla bağını yeniden tanımlayacak ve kendimiz olmanın gücüne ışık tutacak olan, LeBron’ın hayatının bu en önemli mücadelesinde Tunes’a karşı Goons. Aksiyona hazır Tunes gelenekleri ezip geçiyor, benzersiz yeteneklerini süper şarjlıyorlar ve oyunu kendi yöntemleriyle oynayarak “Kral” James’i bile şaşırtıyorlar.

Fragman

Başrolde LeBron James’in olduğu filmde Don Cheadle, Khris Davis, Sonequa Martin-Green, yeni oyuncu Cedric Joe, Jeff Bergman ve Eric Bauza yer alıyorlar.

Warner Bros. Tüketici Ürünleri temsilcisi Lisans A.Ş. tarafından gerçekleştirilen marka iş birlikleri ile, yakında Türkiye’de her yaştan Space Jam fanı, Space Jam Yeni Efsane temasını taşıyan ürünlere de ulaşabilecekler.

Warner Bros. Pictures bir Proximity/The SpringHill Company Yapımı, bir Malcolm D. Lee Filmi, “Space Jam Yeni Efsane /Space Jam: A New Legacy”yi sunar. Film dünya çapında Warner Bros. Pictures tarafından dağıtılacak.