20.05.2021

Steven Soderbergh’in Yeni Filmi Filmi Tribeca’da Gala Yapacak

“No Sudden Move” Tribeca’da

Steven Soderbergh’in yakında çıkacak polisiye gerilim filmi “No Sudden Move” 2021 Tribeca Film Festivali’nde dünya prömiyerini gerçekleştirecek. Başrollerinde Don Cheadle, Benicio Del Toro ve David Harbour’un yer aldığı filmden ilk görseller ve teaser yayınlandı.

Erin Brockovich (Tatlı Bela), Magic Mike, Ocean’s üçlemesi ve Contagion (Salgın) da dahil olmak üzere gişe rekorları kıran filmlerin ve bağımsız yapımların arkasındaki film yapımcısı Soderbergh’in yeni filmi No Sudden Move’un açık hava prömiyeri 18 Haziran’da New York The Battery’de yapılacak ve festivalde oyuncu kadrosu da yer alacak. Film aynı zamanda 1 Temmuz’da HBO Max’te gösterime girecek.

1954’te Detroit’te geçen No Sudden Move basit bir belge olduğunu düşündükleri şeyi çalmak için tutulan bir grup küçük suçluya odaklanıyor. Suçlular planları ters gittiğinde, onları kimin ve ne amaçla işe aldığını bulmaya çalışıyorlar.

Filmin yıldızlarla dolu oyuncu kadrosunda Don Cheadle, Benicio Del Toro ve David Harbour başroller olmak üzere; Ray Liotta, Jon Hamm, Amy Seimetz, Brendan Fraser, Kieran Culkin, Noah Jupe, Craig muMs Grant, Julia Fox, Frankie Shaw ve Bill Duke da yer alıyor. Filmin senaryosunu daha önce yönetmen ile çalışan Ed Solomon kaleme aldı.

No Sudden Move, 18 Haziran’daki dünya prömiyeri gösteriminin ardından 1 Temmuz’da HBO Max’te gösterime girecek. Filmden yayınlanan ilk görseller için aşağıya göz atabilirsiniz.

No Sudden Move

No Sudden Move

No Sudden Move

Kaynak: The Film Stage