08.08.2016

Suicide Squad: Gerçek Kötüler Gişenin Kahramanı

Suicide Squad

David Ayer’ın yönettiği Suicide Squad: Gerçek Kötüler, vizyona girdiği hafta sonunda tüm dünyada 267 milyon dolar hâsılat ile en yüksek ağustos açılış rekorunun sahibi oldu.

5 Ağustos, Cuma günü vizyona giren Suicide Squad: Gerçek Kötüler,  sadece ABD’de vizyona girdiği hafta sonunda toplam 135.1 milyon dolar hasılat elde ederek, hem hafta sonunun hem de tüm zamanlarda ağustos ayının şampiyonu oldu. Uluslararası olarak, hafta sonunda ABD dışında vizyona girdiği 57 bölgede toplam, 132 milyon dolar hasılat elde eden Suicide Squad: Gerçek Kötüler, tüm zamanlarda en yüksek ağustos ayı açılış rakamını elde ederek uluslararası olarak da rekor kırdı. Suicide Squad: Gerçek Kötüler, 5 Ağutos’ta vizyona girdiği; İngiltere, Rusya, Brezilya, Avustralya, Meksika, Fransa ve İspanya’da  gişelerin hakimi oldu. Önümüzdeki haftalarda Japonya, Almanya ve İtalya gibi önde gelen bölgelerde de vizyona girecek olan filmin başarısını devam ettirmesi bekleniyor.

Suicide Squad: Gerçek Kötüler Türkiye’de 12 Ağustos’ta 2D, 3D, IMAX 3D, Türkçe altyazılı ve Türkçe dublajlı seçenekleriyle vizyona girecek.