02.06.2021

Taylor Swift, David O. Russell’ın Yeni Filminin Kadrosuna Katıldı

Taylor Swift, Russell’ın Etkileyici Oyuncu Kadrosuna Katıldı

Taylor Swift, yönetmen David O. Russell’ın yeni filminin kadrosuna dahil oldu. Swift, henüz ismi belli olmayan filmde Christian Bale, Margot Robbie, John David Washington, Rami Malek ve Zoe Saldana’ya eşlik edecek.

Oscar ödüllü American Hustle (Düzenbaz) ve Silver Linings Playbook (Umut Işığım) gibi beğenilen filmlerinin yapımcısı Russell, filmi kendi senaryosundan yönetiyor. 2015 yapımı Joy’dan bu yana ilk kez yönetmen koltuğuna oturan Russel’ın yeni filminin olay örgüsü ve vizyon tarihi henüz gizli tutuluyor. Yapımı tamamlanan filmde ayrıca Anya Taylor-Joy, Chris Rock, Mike Myers, Robert De Niro, Michael Shannon ve Timothy Olyphant da yer alıyor.

Dünya çapında 200 milyondan fazla rekor satan ve 11 kez Grammy kazanan Swift, pandemi dönemi sırasında üretmeye ara vermedi ve beğenilen iki albümü Folklore ve Evermore’u yayınladı. Swift en son Cats’in uzun metrajlı uyarlamasında Bombalurina’yı canlandırdı ve 2020 Sundance Film Festivali’nde prömiyeri yapılan Miss Americana adlı kendi Netflix belgeselinde rol aldı.

Önemli oyuncuları bir araya getiren filmin vizyon tarihi henüz belirsiz. New Regency ve Swift’in temsilcileri konu hakkında yorum yapmayı reddetti.

Kaynak: Collider, The Hollywood Reporter