30.03.2021

Tecavüzle Suçlanan Armie Hammer Yine Kadro Dışı

Hammer, Billion Dollar Spy’da yer almayacak

Hakkındaki tecavüz suçlamaları sebebiyle kariyeri bir süredir hızlı bir düşüşe geçen Armie Hammer, başka bir filmden daha çıkarıldı.

Variety’nin özel haberine göre, Hammer artık gerilim filmi “Billion Dollar Spy” ın kadrosunda yer almayacak. Hammer, film yapımcısı Amma Asante’nin yazdığı soğuk savaş döneminde geçen bu filmde, Mads Mikkelsen’la birlikte rol alacaktı. “Billion Dollar Spy”, salgın nedeniyle sektör genelinde kapsamlı komplikasyonlar nedeniyle henüz üretime girmedi.

Filmin arkasındaki film şirketi Asante ve Walden Media’nın temsilcileri konu hakkında daha fazla yorum yapmayı reddetti.

The Billion Dollar Spy, Hammer’ın kadrosunda yer aldığı tek filmdi; iddialardan önce Hammer ile iş yapan her stüdyo, artık resmen aktörle bağlarını kesti.

Hammer’ın radarındaki tek olağanüstü film, hayranlardan çok umut verici bir heyecan uyandıran, ancak aslında hiçbir zaman aktif geliştirmeye alınmayan ve senaryosuz kalan potansiyel “Call Me By Your Name” devam filmi olabilirdi. Oyuncular ve film yapımcısı birçok medya röportajında devam filmi arzuladıklarını tartışırken, filme hiçbir zaman yeşil ışık yakılmamıştı – ve şimdi Hammer tartışmasıyla birlikte bir plan daha havaya uçacak gibi görünüyor. (Yönetmen Luca Guadagnino, şu anda başka bir filmin ön prodüksiyonunda olduğu için konuya ilişkin yorum yapmadı.)

Hammer daha önce oyuncu kadrosunda Jennifer Lopez ile birlikte yer alması beklenen Shotgun Wedding’den ayrılmış, aynı zamanda The Godfather filminin kamera arkasını anlatacak olan The Offer dizisinin oyuncu kadrosundan da çıkarılmıştı.

Kaynak: Variety