25.03.2021

The Flash: Ron Livingston Billy Crudup’ın Yerine Geçti

Livingston, The Flash’da Barry Allen’in babası olarak Henry Allen’ı oynayacak.

Barry Allen yeni babasını buldu.

Variety, Ron Livingston’ın Henry Allen’ı canlandırmak için The Flash’a adım attığını doğruladı. Pandemi nedeniyle devamlı ertelenen “The Flash” çekimleri bu yıl içinde başlayacak. Film, 4 Kasım 2022 tarihinde sinemalardaki yerini alacak.

Billy Crudup, Justice League’de Barry Allen’ın babası rolünü oynamıştı ancak yakın zamanda kendisine Emmy kazandıran Apple TV + ‘ın The Morning Show adlı dizinin ikinci sezonundaki zamanlama çatışmaları nedeniyle filmin kadrosundan ayrıldı.

Variety tarafından doğrulanan habere göre oyuncu Livingston Henry Allen’i oynamak üzere Crudup’ın yerini alarak The Flash’da bir süper kahramanın babasına hayat verecek.

1999’daki hiciv komedisi “Office Space”te (Ofis Çılgınlığı) Peter Gibbons’ı canlandırmasıyla tanınan Livingston, daha önce The Conjuring (Korku Seansı), Adaptation (Tersyüz), Loudermilk ve Boardwalk Empire adlı filmlerde rol aldı.

Flash filminin yıldız oyuncusu Ezra Miller. Ezra Miller, Barry Allen karakterine hayat verecek. Ian Loh ise genç Barry Allen’ı oynayacak. “Y Tu Tambien” filmiyle tanınan kadrodaki bir diğer isim Maribel Verdú, Barry Allen’in annesini oynayacak. Oyuncu kadrosunda ayrıca Batman rolünde Ben Affleck ve Batman rolünde Michael Keaton yer alıyor.

It filminin başarılı yönetmeni Andy Muschietti, filmi Christina Hodson’un yazdığı bir senaryodan yönetiyor. Barbara Muschietti ve Michael Disco yapımcılığını üstlenirken, Marianne Jenkins yönetici yapımcı olarak görev yapıyor.

Kaynak: Variety