03.06.2017

The Hateful Eight’ın Los Angeles Galası Yapıldı

The Hateful Eight’in Los Angeles galası pazar günü hiçbir sorun yaşanmadan yapıldı.

“The Fraternal Order of Police” geçen ay yönetmen Quention Tarantino için bir sürpriz hazırladıklarını ve bu sürprizi kasım ayının başından, pazar günki galaya kadar her an yapabileceklerini söylemişti.

FOP’un yöneticisi Jim Pasco, THR’a organizasyonun Tarantino karşı yapacakları hareketin “fırsatçı” olacağını söylemişti ancak ne zaman olacağını ve ne planlanladıklarını söylememişti. Aynı zamanda “Tarantino şiddet ve sürprizler sayesinde kendine güzel bir yaşam elde etti.” demişti. “Bizim memurlarımız hayatlarını şiddeti durdurarak kazanır, ancak biz de onun gibi sürpriz yapabiliriz, bu olanaksız değil.”

Pasco, Kasım ayında “Zamanı geldiğinde ve doğru yerde ortaya çıkacağız ve onu en zayıf yerinden, ekonomik olarak vuracağız.” demişti.

Galada herhangi bir olay yaşanmadı. Tarantino’nun moralinin yerinde olduğu ve sürekli kahkahalar attığı gözlemlendi.

Ülke çapında polis sendikalarının veya kanun uygulayıcı kuruşların Tarantino’ya olan tepkileri, Ekim ayında polise karşı yürüyüş mitingine katılıp polislere “katiller” demesinden sonra meydana gelmişti. O günden beri Tarantino, polislere karşı olmadığını söyledi, ancak polis tarafından öldürülen silahsız erkek ve kadınların haklarının arkasında da durmaya devam etti.

 

Haber: Selin Özçelik

Kaynak: THR