16.11.2020

The Kissing Booth’un Üçüncüsü de Yolda

Joey King, The Kissing Booth 3’ün 2021 Yazında Gösterime Gireceğini Açıkladı

Haber: Batuhan İzmirli

The Kissing Booth hayranları bu pazar büyük bir haber aldılar. Joey King, 2020 komedi filmi yıldızı olarak, 2020 “halkın seçimi” ödülüne layık görüldü. Konuşmasında, The Kissing Booth 3’ün 2021 yazında çıkacağını duyurdu.

Jacob Elordi’nin yer aldığı popüler romantik komedi serisinin ikinci filminin prömiyeri bu Haziran, Netflix’te yapıldı. Güney Afrika’daki devam filmiyle aynı anda çekilen film, böylece Hollywood’un büyük bir kısmını kapatıp geciktirirken COVID-19’dan bu filmin Oyuncuları ve ekibi fazla etkilenmediler.

King, daha önce filmin gelecek yıl özel bir hayran etkinliğiyle yayınlanacağını ve tüm oyuncu kadrosunun üçüncü film için geri döneceğini açıklamıştı. Bu etkinliğe filmin başrol oyuncuları Joel Courtney, Elordi, Maisie Richardson-Sellers, Taylor Zakhar Perez, Meganne Young ve yönetmen Vince Marcello’nun katılacağı açıklanmıştı.

The Kissing Booth filmleri ayrıca Beth Reekles’in kitabı lise öğrencisi olan Elle Evans (King)’ın hayatını konu olan hikayeden esinlenilmiştir. İlk iki filmde; tanışıyor, aşık oluyor ve Jack Noah (Elordi) ile çıkıyor. Üçüncü bölümde, hangi üniversiteye gideceğine karar vermeye çalışıyor. Harvard, Noah’ın kabul edildiği okul ve en yakın arkadaşı olan Lee (Young)’nin okulu Berkeley’den kabul ediliyor. Acaba hangi okula gitmeye karar verecek?

Kaynak: ew.com