30.05.2017

“The Lost City of Z”den İlk Fragman

Başrollerinde Robert Pattinson ve Charlie Hunnam’ın yer alacağı “The Lost City of Z”den Türkçe altyazılı fragman yayınlandı.

Yönetmenliğini James Gray’in yapacağı film için önümüzdeki Cannes programı düşünülse de, filmin görücüye çıkacağı tarihin sonbahar olacağı daha muhtemel. “The Immigrant” ile geride bıraktığımız yönetmen Gray’in yeni filminde başrolde öne çıkan Robert Pattinson ve Charlie Hunnam’a eşlik edecek isimler ise Sienna Miller ve Tom Holland.

Percy Fawcett (Charlie Hunnam)’ı takip eden öykü de Brezilya ve Amazon havzasını keşif ile doğan öykü süreci zaman içinde 1920’lerde kaybolan askerlerin sırrına doğru yol alır.

Komik olanın bir film yapmaktan öte film sürecinden elde edilen tatmin olduğuna değinen yönetmen Gray geçtiğimiz senelerde The Lost City of Z için: “Çok heyecanlıyım; zira bu büyük bir mücadele olacak. Ama bir o kadar da korkuyorum. Ormana gidiyorum ve hiçbir yanılsama içinde değilim. Büyük bir zaman kavramı var önümde ve burada büyük bir parti olacak. Yani destansı bir mücadele bu ve elimden geleni deneyeceğim. Kafamda çokça şey var” diyor.

 

Haber: Zekican Sarısoy

Kaynak: thefilmstage