09.08.2018

Beni Satan Casus (The Spy Who Dumped Me)

Susanna Fogel’in yönettiği Beni Satan Casus (The Spy Who Dumped Me) filminin oyuncu kadrosunda Mila Kunis, Kate McKinnon, Justin Theroux ile Sam Heughan  yer alıyor.

Beni Satan Casus, 10 Ağustos 2018’de vizyonda!

Beni Satan Casus, Audrey (Mila Kunis) ve Morgan’ın (Kate McKinnon) iki gün boyunca atıldıkları aksiyon dolu uluslararası bir macerayı anlatıyor. Sonrasında ise Audrey’i kısa bir süre önce mesajla terk eden Drew’un (Justin Theroux) aslında bir casus olduğunu keşfediyorlar.

Sadece ince zekâlarıyla kuşanmış Audrey ve Morgan birkaç Avrupa başkentlerindeki yarışları boyunca, onlara yardım etmek veya onları öldürmek isteyen çok sayıda gizli görevli tarafından kovalanırlar. Bunlar arasında İngiliz ajanı Sebastian Henshaw (Sam Heughan), iddialı pislik Topher Duffer (Hasan Minhaj), casus patron Wendy (Gillian Anderson) ve soğukkanlı genç suikastçı Nadedja (Ivanna Sakhno) vardır.

Silahlı çatışmalar, araba kovalamaları ve cesur kaçışların yüksek oktanlı dünyasında gezinmeyi öğrendikçe, en iyi arkadaşlar birbirleri dışında kimseye güvenemeyeceklerini çabucak öğrenirler.