03.06.2017

The Wiz Live!’den İlk Fragman

NBC’nin kollarını sıvadığı “The Wiz Live!” tv filminde Queen Latifah, Mary J. Blige, Shanice Williams, David Alan Grier, Ne-Yo, Elijah Kelley, Common, Uzo Aduba, Amber Riley ve Stephanie Williams kimlerin bedeninde olacak hepsi aşağıdaki videoda!

NBC’nin son müzikali bir tatil geleneğini de beraberinde getiriyor. Sarı tuğlalı yolda bir umut şarkısı eşliğinde seyreden hikâyede Broadway’e bu masalı getiren Oz, üç saatlik canlı bir etkinlik prodüksiyonu. En İyi Müzikal Ödülü’de dâhil yedi Tony ödülünü kucaklayan iş, 1978’de Diana Ross ve Michael Jackson’lı kadrosuyla dikkat çekiyordu. Şimdi, Tony ödüllü yaratıcı ekip Cirque du Soleil Tiyatro ve yeni yaratı tahtasıyla birlikte öne çıkmaya hazırlanıyor.

Yapımcılığını Craig Zadan ve Neil Meron’un üstleneceği The Wiz Live! ile muhteşem bir doğa ve müzik konsepti de birlikte geliyor. Yönetmen koltuğunda ise tv filmi “A Raisin in the Sun (2008)”dan tanıdığımız Kenny Leon’un olduğu müzikalde, tv uyarlamasında Matthew Diamond görülecekken, koreografide ise Fatima Robinson olacak. Varolan metinleri güncelleyen isimin ise Harvey Fierstein olacağı The Wiz Live!, 3 Aralık Perşembe günü NBC’de Amerikan saatiyle 19.00’da izleyicisiyle buluşacak!

Kaynak: comingsoon