15.09.2017

Ümit Ünal Filmi Sofra Sırları’ndan Afiş Yayınlandı

Ümit Ünal’ın Merakla Beklenen Filmi Sofra Sırları Geliyor

Başarılı filmlerin ilk hatırlanacak ismi olan senarist ve yönetmen Ümit Ünal‘ın Nar filminin üzerinden altı yıl geçmiş ve yeni filmi uzun zamandır merakla beklenmekteydi. Sonunda filmden yayınlanan afiş ile birlikte meraklar yerini heyecana bıraktı. Sofra Sırları‘ndan  ilk teaser afişi yayınlandı. Yakında sinemalarda olacak Sofra Sırları, prömiyerini 24. Adana Film Festivali’nde yapacak. Başrollerinde Demet Evgar, Fatih Al, Alican Yücesoy, Elit Andaç Çam ve Fırat Altunmeşe gibi isimler yer alıyor.

Sofra Sırları’nın konusu ise kısaca şöyle; Hayatını kocası ve eşine adamış Neslihan, dışarıdan bakıldığında sevimli ve utangaç bir ev hanımıdır. Eşinin işi sebebiyle uzun yıllardır Anadolu kasabalarında yaşayan Neslihan, iyi de bir aşçıdır ve tüm çevresi onun yemeklerine bayılır. Gayet sıradan görünen bu aile hayatında, Neslihan’ın yakın çevresindekiler bir bir ölmeye başlayınca tüm gözler ona çevrilir. Evet Neslihan mükemmel bir aşçı, evine ve eşine düşkün kısacası mükemmel bir ev hanımı ama onun bir sıfatı daha var, o bir seri katil!

Ümit Ünal, senaryosunu da kaleme aldığı Sofra Sırları’nda başarılı oyuncularlarla birlikte beğenimizi esirgemeyeceğimiz bir hikâyeyi bizler ile buluşturmaya hazırlanıyor.

Sofra Sırları