04.05.2017

Saplantı (Unforgettable)

Warner Bros Pictures’ın gerilim, dram filmi Saplantı (Unforgettable) emektar yapımcı Denise Di Novi’nin yönetmen koltuğundaki ilk filmi olarak ekranlara geliyor.

Filmin başrollerinde Katherine Heigl, Rosario Dawson ve Geoff Stults yer alıyorlar. “Saplantı” filmi “Life as We Know It” filminde işbirliği yapmış Heigl ve Di Novi’yi tekrar bir araya getiriyor.

Saplantı (Unforgettable), 05 Mayıs 2017’de vizyonda!

Filmin diğer oyuncuları şöyle sıralanıyor: Isabella Rice, Simon Kassianides, Whitney Cummings, Robert Wisdom, film ve televizyon yıldızı Cheryl Ladd.

Filmin yapımı Di Novi, Alison Greenspan ve Ravi Mehta’ya, yönetici yapımcılığı ise Lynn Harris’e ait. Filmin senaryosu Christina Hodson tarafından yazıldı.

Heigl, bitmiş evliliğini aşamamış, boşandığı kocası David’in (Stults) Julia Banks (Dawson) ile nişanlanıp, daha önce birlikte yaşadıkları eve getirmesini, aynı zamanda kızları Lilly (Isabella Rice) ile yeni ve mutlu bir hayat kurmasını problem eden eski eş Tessa Connover’ı canlandırmaktadır. Yeni eş ve üvey anne rolüne alışmaya çalışan Julia ise sonunda hayalindeki ve sıkıntılı geçmişine bir perde çekmesine yardımcı olabilecek birini bulduğuna inanmaktadır. Ama Tessa’nın patolojik kıskançlığı yakın zamanda Julia’nın hayalini bir kabusa dönüştürmeye çalışacaktır.