11.05.2018

Ünlü Oyuncuların Garip Bağımlılıkları

 

Anna Kendrick

Bazı oyuncular yeteneklerinin yanında garip takıntıları ile de anılıyorlar. Kimilerinin takıntıları çok sevimli, kimilerininki ise bir bağımlılık göstergesi. Bakalım hangi ünlü oyuncunun ne gibi bir takıntısı var...

Up in the Air filmiyle dünya çapında tanınan bir oyuncu haline gelen genç yetenek Anna Kendrick, telefon oyunlarına takıntılı. Kimilerine göre bir zaman kaybı olan bu oyunlara Kendrick her gün mesai harcıyor.

Jesse Eisenberg

Jesse Eisenberg'in insanın içini ısıtan bir bağımlılığı var: kedi evlat edinmek. 2011 yılında verdiği bir röportajdan öğrendiğimize göre 42 kedisi var. Ne diyelim, çok güzel bir takıntı...

Megan Fox

Megan Fox'un takıntısı ayakkabılar. Ayakkabıya bir servet yatıran oyuncu, bu bağımlılığından vazgeçemiyor.

 

 

Ben Affleck

“Batman vs. Superman” filminde Jesse Eisenberg'le birlikte rol aldıktan sonra Ben Affleck'de de kediseverlik başlamış ve o da kedilere bağımlı hale gelmiş ancak kendisinin zararlı bir bağımlılığı daha var: kumar. Haftanın dört günü poker oynayan biri için bağımlı diyebiliriz değil mi? Kendisi inkar etse de...

 

 

Robert Pattinson

Robert Pattinson'da özellikle diyabetik sorunlar meydana gelebilir çünkü haftada üç yüz kutu diyet kola tüketmek pek akıl harcı değil. Evet, Pattinson bir kola bağımlısı.

Salma Hayek

Salma Hayek'in takıntısı emzirmek, evet emzirmek. Kızı dünyaya geldiğinde kendisi de "Emzirmeden duramıyorum" diyerek bunu dile getirmişti zaten. Afrika ziyareti sırasında emzirdiği çocuklarla gündeme de gelmişti Hayek.

Jack Black

Jack Black'in kokainden içkiye birçok bağımlılıkları oldu. İkinci oğlu doğduktan sonra bu alışkanlıklarından sıyrılmaya çalışan Black, online oyunlara ve sigaraya ağırlık vermeye başladı. En sonunda yeşil çayın en iyi seçenek olduğunu düşünmüş olsa gerek ki o artık bir yeşil çay bağımlısı. Özellikle de buzlu olanından...

Michelle Williams

Michelle Williams'ın her gün yapmadan duramadığı şey e-maillerini kontrol etmek. Günde defalarca e-mail kontrolü yapmak da garip bir takıntı.

Kristen Bell

Güzel oyuncu Kristen Bell'in bağımlılığı dünyanın en tatlı hayvanlarından olan tembel hayvanlar. Çok şeker ama değil mi?

 

Mila Kunis

Mila Kunis de bir oyun hastası... Özellikle de World of Warcraft.

Jane Lynch

En ilginç bağımlılıklardan biri de Jane Lynch'e ait. Lynch öksürük şurubu bağımlısı. Aslında o öksürük şurubunu alkolden kurtulmak için denemiş ancak bu sefer de öksürük şurubundan vazgeçememiş.

Emma Watson

Emma Watson enletelektüel bir bağımlı, onun takıntısı öğrenmek. "Öğrenmeyi çok seviyorum. Öğrenmeye bağımlıyım. Elimden ne kadar gelebiliyorsa o kadar öğrenmek istiyorum." Bunlar da kendi bağımlılığını açıklayan Watson'ın dilinden dökülenler.