23.03.2018

Vallahi Hortladı’nın Fragmanı Yayınlandı

Vallahi Hortladı 20 Nisan’da vizyonda

Film Maker Prodüksiyon adına Gökhan Atik ve Serkan Atik’in yapımcılığında Volkan Adıyaman’ın yönettiği absürd komedi Vallahi Hortladı filminin fragmanı görücüye çıktı. Filmde Nuri Alço, Burak Oyunda lakaplı youtuber Burak Şahin, Hasan Yalnızoğlu, Doğa Konakoğlu, Bülent Mert, Amir Zakaria (Çorumlu Amir) Taner Şafak, Uğur Ateş, Aytuğ Ergen, Tepki, Güneş Özek, Akın Türkmen ve Dila Pekdemir rol alıyor.

20 Nisan’da vizyona girecek olan korku komedi filmi Vallahi Hortladı gençlerden oluşan kadrosuyla da ilgi çekiyor. Filmde Tepki’nin seslendirdiği parça da buluyor.

Tamamı Antakya’da çekilen film milattan önce 2600 yıllarında yaşamış ve her bin yılda bir hortlayan NamSis adında bir kralın gazabından kurtulmaya çalışanların hikâyesini anlatıyor. Karısını ve kendisini sonsuza dek dünyada yaşatabilmek için on dört tane özgür ruha ihtiyaç duyan kraldan kurtulmak isteyen 14 kişi de filmin kahramanı. Yana yakıla Nuri hocadan yardım isteyen on dört kişinin yarattığı absürt ve komik macera sonunda bakalım NamSis tekrar mezarına geri gönderilecek midir?

Filmde 15 yıldır her şeye tövbe etmiş ve insanlara şifa dağıtan Nuri Hoca‘yı Nuri Alço canlandırıyor ve kahramanlarına gazoz içme karşılığında yardım edeceğini söylüyor. Eski alışkanlıklarıyla yeni imajını iyi bir şekilde buluşturan Yeşilçam’ın ünlü oyuncusu Nuri Alço sakalları ve kıyafetiyle bugüne kadar çizdiği imajın tam tersi bir şekilde karşımıza çıkıyor.