28.06.2021

Vanessa Kirby Florian Zeller’ın The Son Adlı Yeni Filmine Katıldı

Vanessa Kirby Florian Zeller’ın The Son İsimli Yeni Filminin Kadrosunda

Vanessa Kirby, Florian Zeller’ın Oscar ödüllü ilk uzun metrajlı filmi The Father”ın devamı olan The Son”ın kadrosuna katıldı. Pieces of a Woman filmindeki cesur başrolüyle Oscar adayı olan Kirby, filmde Laura Dern ve Hugh Jackman’a eşlik edecek.

Zeller’in beğeni toplayan tiyatro oyunundan uyarlanan The Son, Peter (Hugh Jackman) ve yeni eşi Emma’nın  (Vanessa Kirby) yoğun bir hayatına odaklanıyor. Birden ortaya çıkan eski eşi Kate (Laura Dern) ve ergen çocukları Nicholas, Peter’ın hayatını kargaşaya sürükler ve Peter, daha iyi bir baba olmak için çabalar. Zeller’ın The Father’daki odak noktası, yaşlı bir babanın demansla olan bilişsel mücadelesi olurken; Christopher Hampton tarafından beyazperdeye uyarlanan The Son, merkezine ergen depresyonunu alıyor.

Zeller ”Vanessa Kirby benim için çok büyük bir aktris: yoğun, yaratıcı ve güçlü. Onu bu sinema macerasına götürmekten özellikle mutluyum” şeklinde açıklama yaptı.

“The Son”ın uluslararası satışları Cross City Films ve Embankment tarafından yürütülüyor ve çekimlerin önümüzdeki haftalarda başlaması bekleniyor.

Kaynak: Variety