23.03.2021

Vin Diesel’in Oğlu Hızlı ve Öfkeli 9’da Oynayacak

Vin Diesel’in 10 yaşındaki oğlu Vincent Sinclair Hızlı ve Öfkeli 9’da Diesel’in karakteri Dominic Toretto’nun genç versiyonu olarak yer alacak

Hızlı ve Öfkeli 9 vizyona girmeye hazırlanıyorken, film hakkında detaylar da ortaya çıkmaya başlıyor. Pandemi nedeniyle devamlı ertelenen filmin Haziran ayında gösterime girmesi bekleniyor. Filmde küçük Sinclair, genç Dominic’i oynayacak.

Sinclair beyaz perdede ilk rolünü üstlenecek. Variety haber hakkında, oyuncunun sahnelerinin 2019’da çekildiğini doğruladı. Hızlı ve Öfkeli’nin yedinci serisinde Toretto’nun genç versiyonunu Alex McGee canlandırmıştı. Serinin dokuzuncusu da Toretto’nun gençliğini bu sefer Vincent Sinclair canlandıracak.

“Hızlı ve Öfkeli 9”

Film, Haziran 2019’da İngiltere’nin Hertfordshire kentindeki Leavesden Stüdyoları’nda çekilmeye başladı ve Kasım 2019’da tamamlandı. Gişe rekorları kıran filmin ilk olarak geçen yaz için planlanmış olmasına rağmen, Universal çıkış tarihini önce 2 Nisan 2021’e, ardından 28 Mayıs’a ve en son devam eden COVID-19 salgını nedeniyle 25 Haziran’a kadar erteledi. 200 milyon dolarlık bir bütçeyle stüdyo, sinemalarda FF9’u yayınlamayı planlıyor.

Üçüncü, dördüncü, beşinci ve altıncı  “Hızlı ve Öfkeli” filmlerini yöneten Justin Lin, serinin dokuzuncusunun da yönetmen koltuğunda yer alıyor.

Bu yeni bölümde Dom Toretto, küçük kardeşi Jakob (John Cena) ile yüzleşecek. Jakob, eski düşmanı Cipher (Charlize Theron) ile çalışan ve Dominic’e karşı kişisel bir kan davası olan ölümcül suikastçı. Filmde ayrıca Michelle Rodriguez, Tyrese Gibson, Chris “Ludacris” Bridges, Jordana Brewster, Nathalie Emmanuel, Sung Kang ve Helen Mirren rol alıyor. Filmin 25 Haziran’da gösterime girmesi planlanıyor.

Kaynak: Variety