24.03.2017

Vision, Avengers: Infinity War’da Yer Alacak

Vision, Avengers: Infinity War’da (Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı) yer alacak.

Marvel’ın en karizmatik süper kahramanlarının yeni maceralarında bir araya geldiği Avengers: Infinity War (Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı) filminden yeni haberler gelmeye devam ediyor. Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı filminde gördüğümüz android kahramanımız Vision’ın yeni filmde yer alacağı kesinleşti. Vision, süper insan gücüne ve dayanıklılığına, solar enerjiyi emip kullanabilme, vücudunu elmas kadar sert ya da hayalet formuna sokabilme, diğer nesnelerin ve insanların içinden geçebilme özelliklerine sahip.

Toplam 67 süper kahramanı göreceğimiz Avengers: Infinity War

Filmin oyuncu kadrosunda Robert Downey Jr., Mark Ruffalo, Scarlett Johansson, Chris Evans, Chris Hemsworth, Chris Pratt, Zoe Saldana ve Da ve Bautista gibi isimler de yer alıyor. Yönetmen koltuğunda Anthony ve Joe Russo kardeşlerin oturduğu Avengers: Infinity War filminin senaryosunu ise Christopher Markus ve Stephen McFeely üstleniyor. Marvel Studios’un başkanı Kevin Feige filmdeki ana kötü karakter olan Thanos’ın ayrıca başrolü de üstleneceğini açıklamıştı.

Toplam 67 süper kahramanı göreceğimiz Avengers: Infinity War’un ilk bölümü 27 Nisan 2018’de vizyona girecek. Filmin devam halkası Avengers: Infinity War 2 ise 26 Nisan 2019’da sinemalara uğrayacak.