01.10.2019

Will Smith’in Başrolde Olduğu İkizler Projesi Filminden Özel Video

İkizler Projesi, yenilikçi bir aksiyon filmi

Her hareketini önceden tahmin edebilen gizemli ve genç bir ajan tarafından hedef alınan seçkin suikastçı Henry Brogan’ı Will Smith canlandırıyor.

Filmin yönetmeni, Oscar ödüllü film yapımcısı Ang Lee. Filmin yapımını ünlü yapımcılar Jerry Bruckheimer, David Ellison, Dana Goldberg ve Don Granger gerçekleştiriyor. Filmde ayrıca Mary Elizabeth Winstead, Clive Owen ve Benedict Wong rol alıyor.

3D+ Hakkında Beş Bilgi

1. Geleneksel film karesi hızının iki katından fazla olan saniyede 60 kare hızıyla evrimci bir dijital formattır. İzleyicilere güçlendirilmiş, tümüyle kapsayıcı bir 3D deneyimi sunar.

2. Saniyede 120 kare bulunan masterdan alınarak, saniyede 60 adet 3D görüntüyü yansıtarak, görüntüleri eskisinden çok daha yakınlaştırarak ve insan gözünün göreceği hale getirerek izleyiciyi aksiyonun merkezine koyar.

3. Daha fazla görüntü, daha fazla derinlik demektir ve izleyicilerin tek karede çok daha fazlasını görüp deneyimlemesine olanak verir.

4. Performansın ve aksiyonun bu yükseltilmiş kombinasyonu sayesinde yapımcının vizyonundaki duygusal yolculuğu ve görselliği tam istedikleri gibi sunar.

5. Görsel hikaye anlatımındaki bu evrim, izleyicilere şu anda bir sinema salonunda yaşanabilecek en kapsayıcı deneyimi sunar.