03.06.2017

X-Men: Apocalypse Resmen Duyuruldu

20th Century Fox ve Mars Chocolate North America, M&M ve merakla beklenen film X-Men: Apocalaypse ile arasında bir ortaklık kurdu. Ortaklığın simgesi olarak da Magneto ve Storm şeklinde sevimli M&M resimleri yayınlandı. Bu fotoğrafların yanı sıra merakla beklenen X-Men: Apocalypse’nin sinopsisi de yayınlandı.

“İnsanlık tarihinin başlangıcından beri Tanrı olarak görülen Apocalypse (Oscar Isaac), en eski ve en güçlü mutanttır. Bütün mutant güçlerine sahip, yenilmez ve ölümsüzdür. Yüzyıllık uykusundan uyanan ve hayal kırıklığına uğrayan Apocalpyse, güçlü bir mutant ordusu ve Magneto’nun (Michael Fassbender) yardımıyla, insanlığı temizlemek ve kendisinin egemenliğini süreceği yeni bir dünya düzeni oluşturmak için uğraşacaktır. Dünyanın kaderinin ne olacağı bilinmezken, Raven (Jennifer Lawrence), Professor X’in (James McAvoy) yardımıyla genç X-Men takımına liderlik edecek ve en büyük düşmanlarını durdurup, insanlığı kurtarmaya çalışacaktır.”

Magneto rolünde Michael Fassbender, Professor X rolünde James McAvoy ve Mystique rolünde Jennifer Lawrence ve Beast rolünde Nicholas Hoult’un yanı sıra, X-Men: First Class’tan Rose Byrne Moira Mactaggart olarak, X-Men: Days of Future Past’tan Evan Peters Quicksilver olarak, Lucas Till ise Havok olarak geri dönecek. Kadroya yeni katılanlar ise, genç Storm rolünde Alexandra Shipp, genç Jean Grey rolünde Sophie Turner, Angel rolünde Ben Hardy, genç Cyclops rolünde Tye Sheridan, Psylocke rolünde Olivia Munn ve Jubilee rolünde Lana Condor. X-Men’in en büyük düşmanı Apocalypse’ye de Oscar Isaac hayat verecek.

X-Men: First Class ile başlayan ve X-Men: Day of Future Past ile devam eden üçlemenin Bryan Singer imzalı üçüncü filmi X-Men: Apocalypse 27 Mayıs 2016’da vizyona girecek.

Haber: Selin Özçelik
Kaynak: ComingSoon