16.11.2017

Yeni Fantastic Beasts Filminin Adı Belli Oldu

Yeni filmden ilk görsel

Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald olarak belirlenen yeni filmden ilk görsel de yayınlandı ve filmin gösterim tarihi duyuruldu. Film, 16 Kasım 2018’de vizyona girecek.

 

Filmin senaryosu Harry Potter yazarı J.K. Rowling‘e ait ve kameranın arkasında da yeniden David Yates’i göreceğiz.

Yaşanacak maceralar Newt’i; Tina (Katherine Waterston), Queenie (Alison Sudol) ve Jacob (Dan Fogler) ile yeniden birleştirecek. Aynı zamanda bu görevleri, tehlikeli ve bölünmüş büyücü dünyasında yeni tehlikelerle karşılaşırken sadakatlerini de test edecek.

Yeni filmde Dumbledore’a Jude Law hayat verirken, Eddie Redmayne de yeniden Newt’i canlandıracak. Redmayne, Depp, Law, Waterson, Fogler ve Sudol’un yanında, ilk filmde, “kaderinin birinci filmin sonunda kadar bilinmediği” ve “gizemli bir dönüş yapan” Credence karakterini canlandırmak için Ezra Miller yeniden oyuncu kadrosunda görülüyor.

Yeni Fantastic Beasts filmi New York, Londra, Paris gibi birçok yerde maceraya devam edecek. Warner Bros.’tan gelen bilgilere göre “Harry Potter’a birkaç tane sürpriz gönderme var, bu da kitapların ve filmlerin hayranlarını fazlasıyla tatmin edecektir.”

Filmin ilk tanıtım videosu